Batenburg in R&D top 30 voor het vierde jaar op rij

Batenburg staat voor het vierde jaar op rij in de R&D top 30! Dit blijkt uit een inventarisatie van het Technisch Weekblad. We zijn enorm trots dat we dit met onze collega's bereikt hebben. Wij zetten als organisatie elk jaar stappen om de nieuwste ontwikkelingen te onderzoeken en toe te passen. Dit jaar zijn we 2 plekken gestegen t.o.v. vorig jaar en de 22e plaats in de top 30 is een prachtig resultaat voor onze engineers die hier dagelijks hard aan werken.

Zo meldt het technisch weekblad:

"Ondanks dat het jaar 2020 volledig in het teken stond van de covid-19 pandemie, geeft het merendeel van de bedrijven en kennisinstituten aan dat de uitvoer van R&D-projecten onverminderd is doorgegaan. Drie bedrijven (Janssen, Batenburg en ASM) en één kennis & onderzoeksinstituut (Technical Medical Center) gaven aan deze crisis juist te hebben aangegrepen om versneld R&D projecten uit te voeren." 

Meer informatie?

Zie ook

Batenburg Techniek publiceert Impactverslag 2025

In 2025 droeg 77% van onze projecten positief bij aan de SDG's van de VN. Onze emissies daalden, ons team groeide en onze medewerkers bevelen ons aan als werkgever. Lees waar we staan en waar we naartoe willen.

Interview BNR Zakendoen met Ralph van den Broek

Luister nu het interview op BNR Zakendoen terug.

Live Webinar: Bedrijfszeker laden op je depot.

Elektrificatie is geen “laadpaal-project”. Het is een operatievraagstuk. In dit webinar krijg je de reality check (HNCP) én de praktijkaanpak (Batenburg) om trucks te laten vertrekken zoals gepland.